O Nas

Jeszcze nigdy Mazury nie były tak blisko!

 

Firma Gigabus.pl realizuje przejazdy autobusem na liniach ekspesowych Giżycko – Warszawa - Giżycko, przez Orzysz, Pisz, Kolno oraz Giżycko - Białystok - Giżycko, przez Orzysz i Ełk. Rozkład jazdy na trasie do i z Warszawy liczącej około 250 km, został przygotowany w taki sposób, aby maksymalnie skrócić czas podróży do 3 godzin 45 minut, jednocześnie zachowując najwyższy komfort i bezpieczeństwo przejazdu oraz najniższą cenę biletu. Trasa Giżycko - Białsytok jest równie ekspresowa i przejazd trwa 2,5 godziny. Firma posiada aktualne zezwolenie na wykonywanie zawodu przewośnika drogowego osób a także niezbędne zezwolenie na linie regularne Giżycko – Warszawa oraz Giżycko - Białystok według załączonych rozkładów jazdy. Bezpieczeństwo przejazdu zapewniają wykwalifikowani i wyszkoleni kierowcy nowoczesnych autobusów.

 

Z Gigabus.pl możesz zaplanować przejazd na Mazury, zakupić bilet on-line bez dodatkowych opłat i podróżować 7 dni w tygodniu.
Przed zakupem biletu zapoznaj się z rozkładem jazdy oraz regulaminem przewozów, zlokalizuj najdogodniejszy przystanek a stąd już tylko jeden krok do autobusu.
 

 

  • Wynajem busów oraz transport na lotnisko.

Oferujemu Państwu wynajem naszych busów. Są to pojazdy zazwyczaj nowe, wyposażone w dobrą klimatyzację na lato oraz ciepłe ogrzewanie na chłodne dni i  zimową porę.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wynajęciem busa, prosimy o wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce http://www.gigabus.pl/kontakt.html lub telefon pod numer 508 195 085.

 

Zapraszamy na pokład!

 

Zespół Gigabus.pl

 

Logo Gigabus.pl
Kup bilet on-line!
Gigabus.pl autobus Mercedes Sprinter 1
Gigabus.pl autobus Mercedes Sprinter 2
Gigabus.pl autobus Mercedes Sprinter 3
Gigabus.pl autobus Mercedes Sprinter 4

Robimy wszystko, abyś w łatwy sposób zaplanował swój przejazd, kupił bilet w optymalnej cenie bez żadnych dodatkowych opłat i podróżował z nami, zawsze bezpiecznie i komfortowo. Twoje zadowolenie z trafnego wyboru jest dla nas najważniejsze!