O Nas

Jeszcze nigdy Mazury nie były tak blisko!

Firma Gigabus.pl realizuje przejazdy autobusem na liniach ekspesowych Giżycko – Warszawa - Giżycko, przez Orzysz, Pisz, Kolno.
Rozkład jazdy na trasie z Giżycka do Warszawy liczącej około 250 km, został przygotowany w taki sposób, aby maksymalnie skrócić czas podróży do 3 godzin 45 minut, jednocześnie zachowując najwyższy komfort i bezpieczeństwo przejazdu oraz najniższą cenę biletu.. Firma posiada aktualne zezwolenie na wykonywanie zawodu przewośnika drogowego osób a także niezbędne zezwolenie na linię regularną Giżycko Warszawa Giżycko przez Orzysz, Pisz, Kolno według załączonego rozkładu jazdy. Bezpieczeństwo przejazdu zapewnia nowoczesna i bogata flota pojazdów a także wykwalifikowani i wyszkoleni kierowcy  autobusów.

Z Gigabus.pl możesz zaplanować przejazd na Mazury, zakupić bilet on-line bez dodatkowych opłat i podróżować 7 dni w tygodniu.
Przed zakupem biletu zapoznaj się z rozkładem jazdy oraz regulaminem przewozów, zlokalizuj najdogodniejszy przystanek a stąd już tylko jeden krok do autobusu.

Zapraszamy na pokład naszych autobusów!

 

Zespół Gigabus.pl

Logo Gigabus.pl
Kup bilet on-line!
autobus Merceses Sprinter 2019
bus Sprinter 23 miejsc
Gigabus.pl autobus Mercedes Sprinter 1
autobus Mercedes-Benz Torismo Gizycko
pozdóże z Gigabus.pl
Wnetrze autobusu Tourismo

Dziękujemy za trafny wybór!
Staramy się zawsze, aby Twoja podróż z nami była szybka i bezpieczna.

Twoje zadowolenie i komfort są dla nas najważniejsze!