Giżycko – Warszawa

ROZKŁAD JAZDY

Giżycko - Warszawa przez Orzysz i Pisz

Giżycko

Dworzec Autobusowy

Ul. Kolejowa, Stanowisko Nr 1

05:30

a, d

09:00

a

11:00

5,7,a.m

13:00

a, m

15:00*

5, 7,a.m

Orzysz

Rynek

05:54

a, d

09:24

a

11:24

5,7,a.m

13:24

a, m

15:24*

5, 7,a.m

 

Pisz

Ul. Klementowskiego (przy Szkole nr 1)

 

06:16

a, d

09:46

a

11:46

5,7,a.m

13:46

a, m

15:46*

5, 7,a.m

Kolno

Księcia Janusza
(na przeciw Media-Expert)

06:40

a, d

10:10

a

12:10

5,7,a.m

14:10

a, m

16:10*

5, 7,a.m

Warszawa

Dworzec Wileński 11
ul. Wileńska (Metro)

09:10

a, d

12:40

a

14:40

5,7,a.m

16:40

a, m

18:40*

5, 7,a.m

Warszawa

Dworzec Wschodni (PKP, ZTM)
Ulica Lubelska (stanowisko 13)

09:15

a, d

12:45

a

14:45

5,7,a.m

16:45

a, m

18:45*

5, 7,a.m

Warszawa - Giżycko przez Pisz i Orzysz

Warszawa

Dworzec Wschodni (PKP, ZTM)
Ulica Lubelska (stanowisko 07)

10,30

a,d

15:00

a,

16:00

5,7,a.m

18:00

a,m

20:00*

5,7,a.m

Warszawa

Dworzec Wileński 06

Al. Solidarności (Metro)
przy wjeździe do parkingu podziemnego Galerii Wileńskiej

10,35

a,d

15:05

a

16:05

5,7,a.m

18:05

a,m

20:05*

5,7,a.m

Kolno

Plac Wolności

13:03

a,d

17:33

a

18:33

5,7,a.m

20:33

a.m

22:35*

5,7,a.m

 

Pisz

Ul. Klementowskiego (na przeciw Szkoły nr 1)

 

13:28

a,d

17:58

a

18:58

5,7,a.m

20:58

a,m

22:59*

5,7,a.m

Orzysz

Rynek

13:50

a,d

18:20

a

19:20

5,7,a.m

21:20

a,m

23:20*

5,7a.m

Giżycko

Dworzec Autobusowy
Ul. Kolejowa, Stanowisko Nr 1

14:15

a,d

18:45

a

19:45

5,7,a.m

21:45

a,m

23:45*

5,7a.m

 

*-kursuje od 09.10.2018

5,7 - kursuje tylko w piątek i niedzielę

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII

d - nie kursuje 1.I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII

m - nie kursuje 24 i 31.XII

Rozkład jazdy bowiązuje od 04.02.2018 do 31.12.2018

ZOBACZ PRZYSTANKI NA MAPIE

Giżycko
Dworzec Autobusowy / PKP

Warszawa
Dworzec Wileński 11

Warszawa
Dworzec Wileński 06

Warszawa

Dworzec Wschodni

ul. Lubelska

Robimy wszystko, abyś w łatwy sposób zaplanował swój przejazd, kupił bilet w optymalnej cenie bez żadnych dodatkowych opłat i podróżował z nami, zawsze bezpiecznie i komfortowo. Twoje zadowolenie z trafnego wyboru jest dla nas najważniejsze!