Giżycko – Warszawa

ROZKŁAD JAZDY

Giżycko - Warszawa przez Orzysz i Pisz

Giżycko

Dworzec Autobusowy

Ul. Kolejowa, Stanowisko Nr 1

05:30

a, d

09:00

a

11:00

a

13:00

a, m

Orzysz

Rynek

05:54

a, d

09:24

a

11:24

a

13:24

a, m

 

Pisz

Ul. Klementowskiego (przy Szkole nr 1)

 

06:16

a, d

09:46

a

11:46

a

13:46

a, m

Kolno

Księcia Janusza
(na przeciw Media-Expert)

06:40

a, d

10:10

a

12:10

a

14:10

a, m

Warszawa

Dworzec Wileński 11
ul. Wileńska (Metro)

09:10

a, d

12:40

a

14:40

a

16:40

a, m

Warszawa

Dworzec Wschodni (PKP, ZTM)
Ulica Lubelska (stanowisko 13)

09:15

a, d

12:45

a

14:45

a

16:45

a, m

Warszawa - Giżycko przez Pisz i Orzysz

Warszawa

Dworzec Wschodni (PKP, ZTM)
Ulica Lubelska (stanowisko 07)

10:30

a, d

15:00

a

16:00

a

18:00

a, m

Warszawa

Dworzec Wileński 06

Al. Solidarności (Metro)
przy wjeździe do parkingu podziemnego Galerii Wileńskiej

10:35

a, d

15:05

a

16:05

a

18:05

a, m

Kolno

Plac Wolności

13:05

a, d

17:35

a

18:35

a

20:35

a, m

 

Pisz

Ul. Klementowskiego (na przeciw Szkoły nr 1)

 

13:29

a, d

17:59

a

18:59

a

20:59

a, m

Orzysz

Rynek

13:51

a, d

18:21

a

19:21

a

21:21

a, m

Giżycko

Dworzec Autobusowy
Ul. Kolejowa, Stanowisko Nr 1

14:15

a, d

18:45

a

19:45

a

21:45

a, m

 

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII

d - nie kursuje 1.I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII

m - nie kursuje 24 i 31.XII

Rozkład jazdy bowiązuje od 30.04.2016 do 31.12.2017

ZOBACZ PRZYSTANKI NA MAPIE

Giżycko
Dworzec Autobusowy / PKP

Warszawa
Dworzec Wileński 11

Warszawa
Dworzec Wileński 06

Warszawa

Dworzec Wschodni

ul. Lubelska

Robimy wszystko, abyś w łatwy sposób zaplanował swój przejazd, kupił bilet w optymalnej cenie bez żadnych dodatkowych opłat i podróżował z nami, zawsze bezpiecznie i komfortowo. Twoje zadowolenie z trafnego wyboru jest dla nas najważniejsze!