Gizycko - Bialystok

ROZKŁAD JAZDY 

Giżycko - Białystok przez Orzysz, Ełk

Giżycko

Dworzec Autobusowy

Ul. Kolejowa 2, (Dworzec Autobusowy) Stanowisko Nr 10

06:30

a, d

14:00

a,m

Orzysz

Rynek

06:55

a, d

14:25

a,m

 

Ełk

Ul. Dąbrowskiego
wiata 02 (naprzeciwko dworca PKP)

 

07:30

a, d

15:00

a,m

Białystok PKP

159 ul. Kolejowa 
(obok dworca PKP)

08:57

a, d

16:27

a,m

Białystok

Dworzec autobusowy Biacomex
ul. Bohaterów Monte Cassino 8

09:00

a, d

16:30

a,m

Białystok - Giżycko przez Ełk, Orzysz

Białystok

Dworzec Autobusowy Biacomex)
Ulica Bohaterów Monte Cassino 8

10:00

a, d

17:30

a,m

Białystok PKP

596 ul. Kolejowa

(dworzec PKP 02) Dom Handlowy MAG

10:03

a, d

17:33

a,m

Ełk

ul. Dąbrowskiego
wiata 01 (naprzeciwko PKP/PKS)

11:30

a, d

19:00

a,m

 

Orzysz

Rynek

 

12:05

a, d

19:35

a,m

Giżycko

Dworzec Autobusowy
ul. Kolejowa 2, Stanowisko 04

12:30

a, d

20:00

a,m

 

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII

d - nie kursuje 1.I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII

m - nie kursuje 24 i 31.XII

Rozkład jazdy obowiązuje od 01.01.2017 do 31.12.2017

ZOBACZ PRZYSTANKI NA MAPIE

Giżycko
Dworzec Autobusowy / PKP

Ełk
ul. J.Dąbrowskiego

Białystok
wiata 596
ul. Kolejowa/Dworzec PKP

Bialystok

Dworzec Biacomex

ul. Boh. Monte Cassino 8 

Robimy wszystko, abyś w łatwy sposób zaplanował swój przejazd, kupił bilet w optymalnej cenie bez żadnych dodatkowych opłat i podróżował z nami, zawsze bezpiecznie i komfortowo. Twoje zadowolenie z trafnego wyboru jest dla nas najważniejsze!